Назад к Родентициды

Антимиша

Антимиша — Потужний та безпечний родентицид для знищення всіх видів мишей і щурів. що містить діючу речовину з найширшим спектром застосування та надзвичайно ефективний у вологих умовах. Містить у складі муміфікатори, що гальмують розкладання загиблих гризунів.

Вміст діючої речовини : Бродіфакум, 0,005%;

Препаративна форма : парафіновий брикет;

Клас токсичності : ІV клас;

Упаковка : 275 г (брикет); 10 таблеток (брикет).

Застосування препарату :

Принаду слід класти в неглибоку тару (аркуші або коробочки з цупкого паперу, картонку та ін.) там, де є гризуни, поблизу їх нір, на шляху їх пересування, вздовж стін, у спокійних та сухих затемнених місцях, у кутках, під меблями, обладнанням.

Норма витрати Об’єкт, проти якого обробляється  Спосіб, час обробок
1 таблетка на 1- 2 м² Щури (звичайний, чорний , сірий, бурий, водяний пацюк) Принади розміщують у місцях скупчення гризунів і контролюють щотижня. У разі поїдання принади — поповнюють
1 таблетка на

2 — 2,5 м²

Миші (домашня, звичайна, гуртова полівки, мишовидні гризуни)

Своєчасно додавати засіб, не допускаючи його повного поїдання. Уникати дотику до засобу голими руками в зв’язку з відлякуванням гризунів людським запахом. 

ОБЕРЕЖНО! ОТРУТА! ОБЕРІГАТИ ВІД ДІТЕЙ! ЗБЕРІГАТИ ОКРЕМО ВІД ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ ТА МЕДИКАМЕНТІВ!

Властивості та переваги :

  • Готова до застосування і приваблива для гризунів приманка. Препарат відрізняється високою стійкістю до несприятливих умов, не піддається псуванню, пліснявінню і промоканню в умовах надмірної вологості.
  • Висока ефективність в знищенні будь-яких  видів гризунів, польових та домашніх мишей, полівок, сірих і чорних пацюків як на сільськогосподарських угіддях, так і в приміщеннях різного призначення;
  • Харчова привабливість препарату Антимиша для гризунів, гарантує швидкий ефект дератизації. Відмінно поїдається шкідниками.
  • Таблетки Антимиша непривабливі для інших теплокровних тварин;
  • Знищує всі види гризунів, в тому числі популяції, стійкі до інших родентицидів-антикоагулянтів;
  • Загибель шкідників настає через кілька днів після одноразового поїдання приманки, а тому Антимиша не викликає настороженості у гризунів;
  • Тривалий термін зберігання.